GARANTİ SERVİSİ-HİZMETİ VE

GARANTİ KOŞULLARI
Cihazın/modülün garanti süresi garanti kartında belirtilir ve satış/tamir tarihinden itibaren işlemeye başlar.

 

Garanti süresi içinde meydana gelen bir kusur durumunda, lütfen orijinal garanti kartında belirtilen telefon numaralarını arayınız. Arızalı cihaz / modül doğrudan "Softelectronic 1" EOOD-Ltd. firmasının servis merkezine nakledilmelidir.

 

Garanti sağlama koşulları değişebilir ve "Softelectronic 1" EOOD-Ltd. firmasının ticari politikası tarafından belirlenir. Ek bilgi için "Softelectronic 1" EOODLtd. firmasının ofisi ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

 

Garanti hizmeti sağlama prosedürü.
1. HİZMETE BAŞVURU

 

Arızalı cihaz/modüller, "Softelectronic 1" EOOD-Ltd. firmasının servis merkezine kurye veya elden teslim edilmelidir. Cihaza / modüle, sorunun bir açıklaması zorumlu olarak eşlik etmelidir.

 

2. KUSUR TESPİTİ

 

Cihaz/modül servis merkezinde teslim alındıktan sonra servis uzmanları tarafından arıza tespiti yapılır ve arızanın giderilmesi için gerekli işlemler yapılır.

 

3. GARANTİNİN YERİNE GETİRİLMESİ

 

Garantiyi yerine getirmek için önlemler şunlar olabilir:

- cihazın / modülün onarımı;

- kısmi veya tam değiştirme;

- başka bir çözüm mümkün değilse, cihazın / modülün onarım maliyetinin geri ödenmesi; Listelenen tüm durumlarda, garantiyi yerine getirme süresi bir takvim ayıdır.

 

4. CİHAZ / MODÜLÜN MÜŞTERİYE İADESİ

 

Cihaz/modül çalışır duruma getirildikten sonra talepte belirtilen adrese, kurye ile geri gönderilecektir veya müşterinin isteğine göre "Softelectronics 1" EOOD-Ltd. firmasının ofisinde elden teslim edilecektir. Bulgaristan için teslimat süresi 48 saattir. Bazı yerleşim yerlerine daha önce kurye tarafından belirlenen bir programa göre hizmet verilmesi mümkündür, bu durumlarda teslimat 48 saatten fazla sürebilir. Yabancı ülkeler için teslimat süresi müşterinin menşe ülkesine göre belirlenir.

 

Garanti süresi, cihazın serviste olduğu süre boyunca uzar. Bu süre, hizmete girildiği andan, ürünün hizmete hazır duruma getirilip kurye ile gönderilmesine veya müşteriye ekipmanını ilgili serviste teslim alabileceğinin bildirilmesine kadar geçen süre olarak kabul edilir.Üretici tarafından sağlanan orijinal yazılım ve donanımın her türlü donanım ve yazılım manipülasyonu (ayarlama, ayarlama ve değiştirme) bir şikayet olarak kabul edilmez.En son 25.10.2018 tarihinde güncellendi.