Автомобили

Otomatik şanzımanlar

 

Softelectronic, kendini işine adamış ve yüksek nitelikli teknisyenlere, uzmanlığa ve otomatik şanzımanların onarımında uzun yıllara dayanan deneyime sahip otomatik şanzımanlar için özel bir departmana sahiptir. Araba atölyesi, hizmetimizin verimliliğini garanti eden en modern ekipman ve aletlerle donatılmıştır. Aşağıdaki markalar için otomatik şanzımanların teşhis ve onarımını sunuyoruz: Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen.

Камиони и автобуси

Torku dönüştürmek için

 

Softelectronic, aşağıdaki modeller ve markalar için otomatik şanzımanlar için tork konvertörlerinin onarımını ve komple revizyonunu sunar: Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen ve diğerleri. Tamir veya tadilat sırasında eski veya hasarlı parçalar yenileri ile değiştirilir. Verdiğimiz hizmet için garanti veriyoruz.

Клапанно тяло

Vana gövdeleri

 

Hidrolik valf gövdelerini test etmek için en gelişmiş test standartları olan S+VBT Fluidlogic ve Hydra-Test ile çalışıyoruz. Bu üniteler, kullanıcıların çeşitli dişlilerde ve basınç girişlerinde arızalı bir valf gövdesinin performansını kontrol eden bir dizi test yapmasına olanak tanır. Basitçe söylemek gerekirse, gerçekçi koşullar altında sürülen bir aracın şanzıman performansını taklit ederler. Bu şekilde, aşınma derecesi ve yapılması gereken onarım türü gibi sorunlar çok hassas bir şekilde tanımlanabilir. Hasarlı parçalar değiştirilerek ve ardından bilgisayar kalibrasyonu yapılarak valf gövdesi fabrika ayarlarına sıfırlanacaktır.

MERCEDES, BMW, AUDI, VW ve diğer markaların valf gövdelerini test edebilir ve onarabiliriz.