Şirket 2010 yılında Varna'da kurulduğundan beri Softelectronics, motor yönetimi, otomatik şanzıman, navigasyon, yüksek voltajlı piller, invertörler ve hibrit ve elektrikli araçlar için diğer modüllerle ilgili otomobiller için özel elektroniklerin onarımı ve programlanmasına odaklandı. Yavaş yavaş, servis merkezlerinin, bir dizi otomobil markasının resmi temsilcilerinin, tuning şirketlerinin ve Bulgaristan'daki otomobil bileşenlerinin geri dönüşümü için şirketlerin güvenilir bir ortağı haline gelmektedir

Bugün, otomotiv, denizcilik ve endüstriyel elektroniklerin onarımı ve programlanması için modern bir laboratuvara ek olarak, şirket ayrıca yazılım geliştirme, turboşarj onarımı, otomatik şanzıman onarımı ve filo yönetim sistemlerinin kurulumu ve bakımı için departmanlara sahiptir. Şu anda şirketin dünya çapında 100'den fazla ülkede müşterisi var.

 

about us 

"Başarı stratejimiz, hem yenilikçi teknolojilere ve gelişmelere sürekli yatırımlar yapmak, hem de her onarım için bireysel bir yaklaşımla ilgilidir. Müşterilerimiz ve ortaklarımızla karşılıklı güven ve şeffaflığa dayalı güçlü ve kalıcı ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Bilincindeyiz ki - şirketin en büyük varlığı, yüksek nitelikli çalışanlarıdır ve profesyonel gelişimleri için uygun bir ortam sağlamak için büyük çaba sarf ediyoruz."

Dimitır Petrov

/Softelectronic 1 EOOD-Ltd. firmasının kurucusu ve yöneticisi/