Turbosu Onarılmış

Turboşarj Onarımı


Arızalı turboşarj parçalara ayrılır ve arızanın nedeni belirlenir. Ardından, turboşarjınızın durumu ve gereken onarımlar ve maliyetler hakkında sizi bilgilendirmek için sizinle iletişime geçeceğiz. Onayınızın ardından turboşarj onarımına başlayacağız.

Turbosu Onarılmış

Onarım şu şekilde ilerler: sağlam parçalar kurumdan temizlenir ve yıkanır, hasarlı parçalar yeni olanlarla değiştirilir. Tüm bileşenler monte edilir ve turboşarjın CHRA (orta gövde dönen montaj) devirleri gerçek bir çalışan turboşarja eşit olacak şekilde dengeye getirilir. Bileşenler daha sonra diğer temiz parçalara monte edilir. Değişken geometri ve aktüatör, FLOW BENCH makinesi kullanılarak fabrika değerlerine ayarlanır.

Turbosu Onarılmış

Turboşarjın kesinlikle dengelenmesi gerekir. Turboşarj çekirdeğinin yüksek hızlı hassas ve doğru dengelemesini yapabilen bir dengeleme makinesine sahibiz. Ayrıca, 5 kg'a kadar rotorları maksimum hassasiyetle dengeleyebilen bir dengeleme makinesi bulunmaktadır (genellikle ağır yük taşıyan araçlar için kullanılır).

Yaptığımız hizmet için bir garanti kartı ve turboşarj arızasına neden olan nedenlerle ilgili bir rapor veriyoruz.

Turbosu Geri Dönüşümü

Turboşarj Geri Dönüşümü


Tarafımızdan geri dönüştürülen bir turboşarj, orijinalin benzeri olup, geri dönüşüm tüm parçaların değiştirilmesini temsil eder: yeni turbo CHRA kartuşu, yeni geometri, temizlenmiş gövdelerde (soğuk ve sıcak bölüm) monte edilir. Değişken geometri ve aktüatör, elektronik veya mekanik olsun, fabrika değerlerine ayarlanır. Yaptığımız hizmet için bir garanti kartı veriyoruz.