GENEL ŞARTLAR

 

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ("Hizmetler") kullandığınız için teşekkür ederiz. Hizmetler, yönetim adresi 38 Georgi Jivkov Sokak, Varna, Bulgaristan olan "Softelectronic 1" EOOD-Ltd. firması tarafından sağlanmaktadır. "Softelectronic 1" EOOD-Ltd. firması siteyi yönetir ve kısaca aşağıda Softelectronic olarak anılacaktır.

 

Hizmetlerimizi kullanarak bu şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen onları dikkatlice okuyunuz.

 

1. KONU

 

Bu belge, otomotiv elektroniği tamiri, yedek parça satışı ve ürünlerin teslimatı için bir sözleşmenin imzalanması da dahil olmak üzere, kullanım kurallarını düzenleyen Softelectronics web sitesinin kullanımı için geçerli olan genel koşulları temsil eder ve tarafımızdan restore edilmiştir.

 

2. TANIMLAR

 

Site – softelectronic.com ve tüm alt alanları;

 Müşteri - Softelectronics web sitesini kullanan, bu siteden sipariş veren ve "Softelectronics 1" EOOD-Ltd. firması Hizmetlerini kullanan herhangi bir gerçek veya tüzel kişi veya diğer kişiler bu hizmetlerden yararlanmaktadır:

 

Mallar ve hizmetler – satın alma ve satış sözleşmesinin herhangi bir konusu veya Hizmetlerin sağlanması;

 

Cihaz / modül – onarım için gönderilen tüm mekanik cihazlar veya elektronik modüller;

 

3. GENEL HÜKÜMLER

Softelectronics'in genel hüküm ve koşulları, sitenin tüm kullanıcıları için zorunludur.

Bu sitenin kullanımı, genel kullanım koşullarını okuduğunuz ve bunlara koşulsuz olarak uymayı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Genel koşullar Softelectronic tarafından her zaman güncellenerek tek taraflı olarak değiştirilebilir.

 

Bu anlamda, Müşteriler, sitenin her kullanımında sitenin genel hüküm ve koşullarında olası değişiklikleri kontrol etmekle yükümlüdür.

 

Site başka sitelere bağlantılar içerebilir.

 

Softelektronic, yönetmediği web sitelerinin gizlilik politikasından ve burada yer alan bilgilerden sorumlu değildir.

 

4. TEŞHİS, DEMONTAJ/MONTAJ CİHAZ/MODÜL

 

 Arızalı cihaz/modülün sorununun teşhisi ve açıklaması zorunludur ve Müşteri'nin sorumluluğundadır.

 

Cihazın (Softelektronik dışındaki bir serviste) araçtan sökülmesi/kurulması dahil uygunsuz kullanımdan veya bu işlemlerden kaynaklanan herhangi bir masraftan Softelektronik sorumlu değildir. Cihazdaki hasarın/hasarların sebep(ler)inin giderilmemesinden Softelektronic sorumlu değildir.

 

5. CİHAZ/MODÜLÜN ONARIM İÇİN PAKETLENMESİ VE NAKLİYESİ

 

 Müşteriler her zaman gerçek nakliye masraflarını her iki yönde de öderler - Müşteriden Softelectronics'e ve tersi.

Nakliye masrafları, gönderinin hacmine / ağırlığına ve göndericinin ülkesine göre hesaplanır.

Softelectronics, her Müşteriye cihazı onarım için paketleme ve nakliye talimatlarını sağlar.

Onarım için gönderilen bir cihazın nakliye sırasında kaybolması veya fiziksel olarak hasar görmesi durumunda Softelectronics hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz. Talimatlarımıza göre güvenli ve emniyetli bir şekilde paketleyin.

 

6. ŞİKAYETLER

 

Müşteri, malları ve/veya Hizmetleri teslim aldıktan sonra, malları ve Hizmetleri ayıplara karşı kontrol etmek, teslim edilen malların kullanım amacına uygunluğunu ve Hizmetlerin belirtilen şartlara uygunluğunu ve ilgili siparişin/sözleşmenin amacı sağlamakla yükümlüdür. Müşteri'nin ürünü (cihazı/modülü) muayeneden önce kurması durumunda, tüm sonuçların sorumluluğu Müşteri'ye aittir. Görünür kusurlar, malların teslim alındığı tarihten itibaren bir iş günü içinde yazılı olarak Softelectronics'e bildirilmelidir. Onarım için gönderilen cihaz arızalı olarak teşhis edilirse, ancak Softelectronics tarafından test edildikten sonra hala çalışır durumda olduğu tespit edilirse, Müşteriler tüm nakliye masraflarını karşılayacaktır.

 

7. GARANTİ

Softelektronic, teslim edilen malların Müşteri tarafından doğru kullanıldığı sürece doğru çalışmasını garanti eder. Cihazın garanti süresi içinde arızalanması ve Softelectronic'e bir önceki madde ("Şikayetler") uyarınca bu konuda bilgi verilmesi durumunda, Softelectronic arızayı ücretsiz olarak onarmayı taahhüt eder. Softelectronics, malların onarımını veya değiştirilmesini (artık) imkansız bulursa, ek zararlardan sorumlu olmaksızın mallar ve / veya Hizmetler için alınan fiyatı kredilendirme hakkına sahiptir. Normal kullanım, malların montaj işlemi sırasında Softelectronics tarafından yazılı olarak verilen kullanım talimatları veya yönergeleri dikkate alınarak, mallarla birlikte gelen üretici talimatlarına uygun olmak da dahil olmak üzere, malların amaçlanan amaçlar için kullanılması anlamına gelir. Normal aşınma ve yıpranmaya maruz kalan bileşenler hariç, garanti süresi içinde kusurlu olduğu tespit edilen ve değiştirilen bileşenlerin maliyeti garantiye dahildir. Normal aşınma ve yıpranma, kirlenme, yanlış kullanım, ihmal, dikkatsizlik, suistimal veya kasıtlı hasarlardan kaynaklanan hasarlar garanti kapsamı dışındadır. – örneğin; üçüncü şahıslar tarafından gerçekleştirilen işler, uygunsuz kullanım, ayar değişiklikleri, güç kaynakları, deprem, yangın, yıldırım, sel hasarı, şiddet, ek yazılım ve bağlantılar veya ekipmanla etkileşimler gibi harici etkilerden kaynaklanan kesintiler. Softelectronic de garanti kapsamı 

dışındadır. Ürünler, Müşteri tarafından Softelectronics'e yalnızca Softelectronics'in önceden yazılı izni ve talimatları ile iade edilebilir. Garanti kişiseldir ve Müşteri tarafından yalnızca Softelectronics'in önceden yazılı onayı ile üçüncü bir tarafa devredilebilir. Taraflar, belirli mallar için farklı garanti koşulları üzerinde yazılı olarak anlaşabilirler.

 

8. FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI

 

 Sitenin logoları, grafik görüntüleri veya yazıları, ticari sembolleri, metinleri ve/veya multimedya içeriği dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere içerik, Softelectronics'in münhasır mülkiyetindedir. Softelectronic tarafından sağlanan mal ve Hizmetlere ilişkin telif hakkı, model ve ticari marka hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm fikri mülkiyet hakları (Softelectronic tarafından geliştirilen yazılımlar, çizimler, hesaplamalar, teknik veriler, teknik bilgiler ve danışmanlıklar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) kalır. Taraflar aksini yazılı olarak açıkça kabul etmedikçe ve ölçüde Softelectronic ile Müşteri'ye devredilmez.

 

9. YÜKÜMLÜLÜK

 

Softelectronic, mücbir sebepler veya Softelectronic'in kontrolü dışında gelişen olaylar sonucunda Müşterinin veya üçüncü kişilerin uğradığı zararlardan sorumlu değildir.

Softelectronic'in herhangi bir sorumluluğu, kasıtlı bir eylem veya ağır ihmal sonucu oluşan hasarlar haricinde, "Garanti"de belirtilen garanti yükümlülüğü ile sınırlıdır.

Softelektronic, teslimat gecikmelerinden kaynaklanan hasarlar, Müşteri'nin veya üçüncü bir şahsın diğer mallarına verilen zararlar, Müşteri tarafından hizmetlerin veya malların yanlış veya yanlış kullanılmasından kaynaklanan hasarlar, kayıp ciro, kar kaybı, iyi niyet kaybı veya ekipmanın çalışmamasından kaynaklanan kayıplar veya Müşteri tarafından sağlanan herhangi bir yanlış ve / veya eksik bilgiden kaynaklanan hasarlar için.

Diğer tüm durumlarda, Softelectronics'in sorumluluğu, sipariş edilen ve ödemesi yapılan mal veya Hizmetin fatura değeri ile sınırlıdır.

Herhangi bir taraf, sözleşmeden doğan yükümlülüklerini yerine getirmemesinden, bu tür bir başarısızlığın mücbir sebeplerden kaynaklanması durumunda sorumlu olmayacaktır.
Mücbir sebep, tarafların kontrolü dışında öngörülemeyen ve kaçınılması mümkün olmayan bir olaydır.

 

En son 10/25/2018 tarihinde güncellendi.